Informacje prasowe

06.10.2016

Magellan wspiera młodych liderów ochrony zdrowia

Spółka Magellan, należąca do grupy bankowej BFF, po raz kolejny została partnerem projektu Fundacji im. Lesława A. Pagi - „Liderzy Ochrony Zdrowia”. Celem Akademii jest kształcenie przyszłej kadry menadżerskiej ochrony zdrowia.

W ramach czwartej edycji projektu studenci i absolwenci uczelni wyższych z całej Polski podejmą dyskusję dotyczącą problemów i wyzwań, przed którymi staje sektor medyczny. Podczas cyklu warsztatów i zajęć poszerzą wiedzę z zakresu finansowania, zarządzania i regulacji prawnych w tym sektorze. Dla młodych osób, które swoją przyszłość wiążą z rynkiem ochrony zdrowia, udział w projekcie jest okazją do spotkań z najlepszymi specjalistami rynku medycznego i farmaceutycznego.

Ważnym aspektem poruszanym podczas szkoleń będzie finansowanie szpitali w Polsce. Swoją wiedzą z przyszłymi liderami podzielą się eksperci Magellan S.A., która po raz drugi wspiera inicjatywę.

- Poprzednia edycja pokazała nowatorskie i zaskakująco dojrzałe podejście przyszłych menadżerów do zarządzania opieką medyczną. Widząc ich zaangażowanie i potrzebę poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, wiemy, że udział w tym projekcie to inwestycja w młodych i ambitnych ludzi. Dziś jeszcze kandydatów, a w przyszłości liderów ochrony zdrowia. Wymiana wiedzy i doświadczenia z praktykami rynkowymi ułatwi im podejmowanie wyzwań w dalszej działalności – mówi Urban Kielichowski, Członek Zarządu Magellan S.A.

Tegoroczna edycja projektu „Liderzy Ochrony Zdrowia” odbywa się pod patronatem honorowym Ministerstwa Zdrowia.

Grupa Magellan

  • Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych
  • Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych
  • Komisja Nadzoru Finansowego

Kontakt dla mediów

Paulina Szwed-DobrzyńskaDyr. ds. Marketingu i PR

tel. +48 42 272 32 37
fax +48 42 272 31 01
paulina.szwed@magellan.pl

2012 Copyrights by Grupa Magellan